piątek, 8 marca 2013

osiemnastkowo

Dziś zastała mnie bardzo miła niespodzianka.Gdy się rano obudziłam Matiego już nie było w łóżku.Na podusi leżała kartka z wyznaniem i życzeniami z okazji dnia kobiet.Wielką radość sprawiła mi ta maleńka karteczka...każda z nas potrzebuje tego uczucia bycia ważną i kochaną.Mimo szarości za oknem dzień zaczął się dla mnie radośnie.
Moje kochane Panie z okazji Naszego święta życzę Wam dużo miłości  radości i optymizmu.Aby każdy dzień opiewał w coraz większe natchnienie i twórczość.Wasza kobiecość nigdy nie poszła za drugi plan,bo być kobietą to coś pięknego...!!
Aaa!! I pamiętajcie dla Waszych mężczyzn zawsze będziecie najpiękniejszymi i najwspanialszymi kobietami pod słońcem!:)
A ja przedstawiam Wam karteczkę z okazji 18-tych urodzin.Karteczka wędruje dość daleko bo za granice naszego państwa.Mam nadzieję ,że impreza urodzinowa się uda a prezent przypadnie do gustu jubilatce.
Moje kochane!Bawcie się dziś Nasze Święto!:)
Miłego dnia:)
1 komentarz:

  1. No musze przyznac , że pioseneczka bardzo mnie rozbawiła:) tematycznie akurat na dzisiejszy czas:) a głosnośc mialam ustawioną na najwieksza więc prawie z krzsła nie spadłam jak zaczęli spiewać . ale dzieki temu wszystkim pozostałym paniom w biurze humor sie udzielił. i nucimy sobie..wszystkiego najlepszego tra la lal alala .... a kartezcka bagdzo ładna:)

    OdpowiedzUsuń